Më thuaj me çfarë shkronje të fillon emri të të them si je në dashuri

Më thuaj se me çfarë shkronje të vazhdon emri të të them si je në shtrat, kjo është çështja.

Ja përshkrimet për secilën shkronjë:

A- Ti je nje person qe romancat te merzisin edhe preferon aventurat. Madje edhe ato seksuale te ndaluara.
B- Kurse ti je nje lloj dashnori qe te pelqen qetesia, madje kjo gje e ben edhe partnerin te jete i sigurte.
C – Te pelqen te jesh perhere ne grup…madje edhe kur ben seks.
D- Ju jeni te vendosur dhe kokeforte ne nje mardhenie. Ato gjera qe i kane ne koke duhet ti zbatojne patjeter.
E – Keta jane njerez llafazane. Edhe pasi mbaroni seksin nuk pertoni qe ne krevat te hapni ndonje bisede.
F – Jeni romantike te pandreqshem. Ata bejne seks vetem kur jane te dashuruar.
G- Ju keni lindur perfeksioniste personat me kete germe te pare ne emer. Edhe ne skes keta persona jane sleketive dhe shume tekanjoze.
H- E kane zakon qe te te japin shume besim dhe jane altruiste. Bejini qe te ndjehen te rendesishem edhe do te lene koken per ju.
L- Jane jane endrrimtare dhe kete e bejne edhe kur jane me sy hapur, shkruan shkodrannews.
M- Jane te sinqerte dhe nuk i duan padrejtesite. Ne seks te perplasim pas murit.Mos kopjoni se nuk ka lezet.
N- Je e drejtperdrejte. Ka raste kur ju kerkon gjera absurde ne seks.
O- Duken serioze dhe korrekte, por kane disa momente seksuale qe jane teresisht te shthurur…
P- Jeni me karakter te dyzuar. Ju pelqen seksi dhe ta keni mendjen aty. Nuk leshoheni kurre.
Q- Ju jeni dashnoret qe ne krevat duan te provojne gjera ekstreme.
R- Kete shkronje ka emri i atyre qe japin makismumin ne shtrat. Te palodhshem.
S- Njerez qe pretendojne kenaqesi seksuale dhe per kete shkak bejne makismumin qe te kenaqin te tjeret.
T- Jane persona pasive, shume romantike por nuk marrin kurre nismen per te filluar seksin.
U- Para se te fillojne aktivitetin seksual duan besim nga partneret.
V- Keta jane njerez te lire qe duan hapsire sepse seksin e konsiderojne me rendesi. Kane shpirt artistik.
Z – Keta jane dashnore cinike, te fiksuar me karrieren dhe me shume i eksiton leku dhe pozita sociale sesa seksi.

SHPËRNDAJE