0 C
Mitrovice, XK
24 February, 2020

Meda në tavolinë i rrethuar me femra, shikoni reagimin e papritur të...

Meda në tavolinë i rrethuar me femra, shikoni reagimin e papritur të Lules

Lulja është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Mehdin Pergjegjaj, i njohur për publikun si Meda.

Ajo tashmë është e njohur për publikun dhe ka një numër të madh të ndjekësve.

Lulja është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Sot Meda ka publikuar një foto në të cilën shihet në tavolinë me koleget e tij, e aty është edhe Lulja e buzëqeshur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE