Megan Fox merr vëmendjen në fotosesionin me të brendshme, vetëm pak ditë pas ndarjes nga bashkëshorti

Mandatory Credit: Photo by Carlos Tischler/REX/Shutterstock (9044764an) Megan Fox Liverpool Fashion Fest, Mexico City, Mexico - 06 Sep 2017

Megan Fox po ndjehet e lirë pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, producentit Brian Austin Green.

Aktorja amerikane, 34 vjeç, realizoi një fotosesion me të brendshme, vetëm pak ditë pas ndarjes.

Ishte Brian ai që konfirmoj ndarjen këtë javë: “Unë gjithmonë do ta dua atë dhe e di se ajo do të më dojë gjithmonë”.

Ylli i “Transformers”, Megan është përfolur se tani po takohet me reperin amerikan Machine Gun Kelly, 30 vjeçar.

Këtë javë, lajmet shpërthyen se Megan dhe reperi ishin “përfundimisht të lidhur”.

Burime pranë yllit pohuan se dyshja “filluan të kalonin gjithnjë e më shumë kohë së bashku për shkak të orareve të tyre të punës dhe xhirimeve së bashku”.