Melinda vishet shumë shkurt dhe bën lëvizje provokouese para kamerës në orët e vona

Melinda u shfaq provokuese në videon e fundit.

Së fundi, rep-artistja ndau me ndjekësit një video, ku shihet e veshur me një palë pantallona të shkurtër dhe bluzë po ashtu të shkurtër.

Teksa po e filmonin, Melinda bënte lëvizje provokuese para kamerës, ndërsa në plan të parë kishte të pasmet.

Kujtojmë se “Pika Pika” titullohet projekti i fundit muzikor nga Melinda, këngë që u prit mirë në publik.

SHPËRNDAJE