Menaxheri i vipave shqiptar “çmend” dynjanë, feston ditëlindjen me 10 femra seksi

Xhani Demika, menaxheri i vipave shqiptar, vazhdon të çudit publikun me videot që poston në rrjetet sociale.

Sonte Demika, ka publikuar një video në rrjetin social Instagram, ku ai shihet duke e festuar ditëlindjen e mikës së tij Ingrid Gjoni, shkruan AlbanienShow

I vetmuar në mesin e 10 vajzave dhe në sfond duke dëgjuar për koincidencë Ledri Vulan dhe Elvana Gjatën Demika duket që ka qenë vet ai inciatori që ditëlindja e mikës së tij të jetë sa më e veçantë.

Në mesin e vajzave seksi janë, Rozana Radi, Ana Lika ish Genta e “Big Brother Albania” dhe disa vajza tjera.

Po ashtu befasi Xhani mikës së tij i ka bërë edhe tortën dhe balerinën.

Për më shumë shihni videon të cilën e ka publikuar Xhani./AlbanienShow