Mësojeni këtu: Ky do të jetë moti deri në fund të javës

Sot, mbi vendin tonë, pritet të mbajë mot me vranësira të cilat më të theksuara do të jenë në pjesën e parë të ditës.

Temperaturat do të sillen në mes 9 e 20 gradë Celsius.

Të enjtën, po ashtu, parashihet të mbajë mot me vranësira, por që në orët e pasditës do të rrallohën.(Shtyp mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

Temperaturat do të jenë të përafërta me sot ato do të lëvizin në mes 8 e 19 gradë Celsius.

Të premten pritet të kemi mot me vranësira të pjesshme e që gradualisht do të tërhiqen, kështu fundjava do të karakterizohet me mot kryesisht të kthjellët, kurse temperaturat do të sillen në mes 9 e 24 gradë Celsius.