Messi zyrtarisht kapiten i Barcelonës

Pas largimit të Andres Iniestas klubi i Barcelonës ka zyrtarizuar Leo Messin si kapiten të saj.

Përmes faqes zyrtare Barça ka konfirmuar katër kapitenët e skuadrës, transmeton Koha.net.

Pas Messit kapiten është Sergio Busquets, e pas tij janë Gerard Pique dhe Sergi Roberto.

SHPËRNDAJE