Mihrije Braha hap këmbët në det (FOTO)

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
Nga pushimet në bregdetin Adriatik, Mihrije Brahës s’po i mungojnë edhe fotografitë prej plazhit.
Këngëtarja 50 vjeçare, gëzon forma të përkryera për moshën që ka dhe për këtë është mjaft krenare.

Miki, së fundmi ka publikuar një foto në rrjetin social ‘Instagram’, ku ajo që vërehet është se këngëtarja ka hyrë në det me rroba.

Në këtë postim, këngëtarja ka marrë komente të ndryshme, ku fansat e quajn ‘yll’.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Për më shumë shikoni fotografinë.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE