Mihrije Braha: Ja me kë më tradhtoi Naimi (VIDEO)

Këngëtarja Mihrije Braha në një intervistë ka thënë diçka interesante.

Bëhet fjalë për tradhëti ndaj Naimit dhe Naimi ndaj saj, shkruan arbresh.info.

‘Ja me kë po më tradhëton Naimi’ ishin disa nga fjalët e saj mjaft të çuditshme.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë)

Për ta kuptuar këtë gjë klikoni në intervistën e mëposhtme nga minuta e 16.50

Shikoni ketu intervistën: