Mihrije Brahës për pak sa nuk i duket ‘zogu’ në këtë imazh (FOTO)

Ka 50 vite, por këngëtaren kosovare siç duket ‘Plakja e ka harruar’.

Është fjala për Mihrije Brahën e cila çdoherë e më shumë vazhdon të jetë më atraktive dhe të sjellë imazhe për fansat e saj. Në rrjetin social ‘Instagram’, është tejet aktive.

Fotografinë e fundit që ka publikuar është gjatë një emisioni, kur këngëtares Braha veç sa nuk i duket ‘zogu’.
(Kliko mbi link dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)


Pavarësisht moshës ka një fizik të mrekullueshëm dhe mëse të formësuar. Ajo është e martuar me prezantuesin Naim Abazi dhe ka një djalë të quajtur Plator, që fundmi është rikthyer në muzikë.

Në projekte muzikore nuk është edhe aq aktive, kënga e fundit që ka lansuar është ‘Si cigaren e fundit më fike’.

SHPËRNDAJE