Milot Rashica e uron vëllaun e tij në një mënyrë të veçantë për ditëlindje

Sulmuesi i Kosovës dhe Werder Bremenit, Milot Rashica, ka postuar një fotografi në Instagramin e tij zyrtar me vëllaun e tij, kur ishin të vegjël dhe një fotografi të vitit 2020.

Rashica i ka uruar ditëlindjen vëllaut të tij në një mënyrë të veçantë, ku shihet Miloti dhe vëllau i tij Mirsadi, kur ishin të vegjël, shkruan IndeksOnline

“Raketa”, aktualisht është pjesë e Werderit, por që në janar pritet të ndryshojë skuadër, e më gjasë do të jetë pjesë e Aston Villës në Angli.