Mimoza do të ‘tranohet’ kur të sheh këtë fotografi të Seldit dhe Engjit

Mimoza dhe Seldi për një kohë të gjatë u bënë dy personazhet kryesore të medieve me fejesën e tyre.

Çifti së bashku performojnë në klube mbrëmejve duke përfituar shuma të mëdha, përcjell ORAinfo.

E këtyre mbrëmjeve i është shtuar edhe vajza e Shyhretës, e cila shpesh po shihet në shoqëri të këngëtarëve të famshëm. (Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Ajo këtë herë ishte bashkë me Seldin dhe dy kolegët nuk e lëshuan rastin për një fotografi.

E pse nuk ishte në mesin e tyre, Mimoza me siguri do të jetë penduar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE