Ministri Abdixhiku jep një superlajm për qytetarët e Prishtinës

Rrethrotullimi në Veternik shpesh herë i solli telashe të gjithë pjesëmarrësve në komunikacion.

Por ditë më parë, ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku tha se mundësitë janë të mëdha që punimet të përfundojnë në muajin mars.

Ndërsa ministri Abdixihku sonte tha se janë mbi 60 punëtorë e 20 makineri të rënda që sot qëndruan në vendpunishte që të hapin qarkullimin sa më parë.

Postimi i plotë:

SHPËRNDAJE