Ministri Zemaj ka një porosi për qytetarët

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj duke i uruar qytetarët e Kosovës për një fundjavë sa më të mirë, ka porositur sërish ata që të mos lejojnë që virusi t’i prek.

E kjo mund të ndodh vetëm duke vendosur maskën, ruajtur distancën dhe mbajtur higjienën.

Postimi i plotë i tij: