Ministrja kosovare për pak rrëzohet, shikoni si i del në ndihmë Enver Hoxhaj (Video)

Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj, ka kaluar një moment të sikletshëm dje në sheshin Skënderbeu në Prishtinë. 

Bëhet fjalë për një moment kur ajo po rreshtohej bashkë me kolegët e saj, ku edhe për pak sa nuk është rrëzuar.

Një gjë e tillë i ka ndodhur asaj derisa ishte bashkë me ministrat dhe kryeministrin Ramush Haradinaj, ku po bënin homazhe para bustit të Gjergj Kastriotit – Skënderbeut.

SHPËRNDAJE