Mitrovicasi natën e ndërrimit të moteve rrah komplet familjes, ja çfarë ndodhi në fund

Është arrestuar një person në Mitrovicë natën e ndërrimit të moteve, pasi që i njëjti dyshohet të ketë ushtruar dhunë fizike dhe psiqike ndaj anëtarëve të familjes së tij, raporton gazeta online veriu.info.

Policia gjatë kontrollit ka gjeture tek i dyshuari një armë zjarri.

Personi është dërguar në mbajtje.

Raporti i plotë policior:

Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi qe i njëjti ka ushtruar dhune fizike dhe psikike ndaj anëtarëve te familjes. Gjate kontrollit tek i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar një arme zjarri e kalibrin 9 mm. Me vendim te prokurorit i dyshuari është dërguar ne mbajtje./veriu.info/

SHPËRNDAJE