Mitrovicë: Arrestohet një grua për dhënie të mitos zyrtarit të shtetit

Policia ka arrestuar një femër në Mitrovicë pasi që e njëjta i ka ofruar 50 euro në formë të mitos zyrtarit të Ministrisë së Transportit në zyrën për patentë shofer .

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Mbretëresha Teutë” ku me urdhër të prokurorit pas intervistimit e dyshuara është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Policia ka bërë të ditur këtë rast përmes raportit 24 oësh, tranmeton Gazeta Online Veriu.info.

  • ETIKETIMET
  • 1
SHPËRNDAJE