Mitrovicë: Një person sulmohet nga një i panjohur, përfundon në spital

Në veri të Mitrovicës është sulmuar fizikisht një qytetar i komunitetit boshnjak, ku si pasojë e sulmit ka kërkuar ndihmë mjekësorë, njofton Veriu.info

Viktima është punëtor i një firme dhe është sulmuar nga një i panjohur i cili gjendet në arrati.

……………………………………………………………………………………………………………..
Moska në “flakë” nga kroatët pas fitores historike kundër Rusisë

……………………………………………………………………………………………………………..

“Viktima mashkull K-Boshnjak, punëtor i nje firme ka raportuar se për shkaqe të panjohura është sulmuar fizikisht nga një person i panjohur. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës. /VERIU.INFO/

SHPËRNDAJE