Modelet më të bukura të bluzave pranverore, ja si mund t’i kombinoni (Foto)

Vija, pika, lule,qendisje, dantella.. kjo verë duket se përmbledh tendencat më të bukura.

Këto detaje e jo vetëm do t’i shohim jo vetëm në bluzat e mëposhtme por në të gjitha veshjet dhe aksesorët e kësaj pranvere. Modelet e këtij sezoni janë lehtësisht të kombinueshme dhe kënaqin çdo shije.

Ideale nën një xhaketë serioze, kombinuar sportive me një palë xhinse apo në mënyrë elegante me një fund chic modelet e mëposhtme nuk duhet t’i mungojnë garderobës së një femre. Nga mendafshi, pambuku e deri tek dantella, të thjeshta apo me printime apo të stolisura hidhini një sy 15 modeleve më të bukura të bluzave.

SHPËRNDAJE