Modelja 23 vjeçarë tregon format e përsosura në bikini

Demi Rose po vazhdon të provokojë me pozat e saj.

Modelja e lindur në Britani, është fotografuar nga Daily Mail, derisa ka xhiruar fotosesionin e saj të ri në plazhin në Tulum të mërkurën.

23-vjeçarja është shfaqur me një kostum të kuq plazhi, i cili ka theksuar çdo centimetër të trupit të saj.

Me gjoksin shpërthyes që mezi ia mbajti bikini dhe të pasmet seksi, ajo i ka lënë pak vend imagjinatës.

SHPËRNDAJE