Modelja ‘çmend’ fansat me format bombastike

Modelja me origjinë ruse Anastasiya Kvitko, njihet si një modele mjaft atraktive që nuk e ka problem të ekspozojë hapur format e saj trupore.

Anastasiya madje akuzohet shpesh herë se përdorë ‘photoshop’ në fotografitë që publikon, madje akuzat nga publiku kanë të bëjnë edhe me operacionet plastike që mund të ketë bërë modelja.

Por kjo nuk e pengon aspak atë që të vazhdojë e të ekspozojë format bombastike trupore.

Njejtë ka bërë edhe në paraqitjen e saj të fundit në Instagram.

Kujtojmë që Anastasiya numron mbi 10 milionë ndjekës në llogarinë e saj, dhe vazhdon të marrë miliona pëlqime nëpër fotografitë që ajo i publikon.