Modelja e famshme në siklet, mbulon fytyrën me maskë, por zbulon pjesët intime

Modelja e famshme, Lottie Moss ka përjetuar një moment të sikletshëm gjatë daljes së fundit.

22 vjeçarja, motra e modeles së famshme Kate Moss, u fotografua së fundi bashkë me mikeshën e saj teksa ishin drejtuar për në një aheng.

Lottie nuk iu shpëtoi dot paparacëve, të cilët e kanë kapur në një moment aspak të përshtatshëm, pasi veshja e saj ekspozoi pjesët intime.

Ajo u fotografua duke iu përmbajtur rregullave ndaj Covid-19, me fytyrë të mbuluar me maskë.

Por, Moss zbuloj pjesën intime në fustan të zi që ia nxirrte në pah të brendshmet.

Ndërsa, përkundër kësaj modelja dukej në formë të mirë dhe mjaft atraktive./Indeksonline/