Modelja e famshme xhiron trupin nga afër, ‘ngre’ temperaturat në rrjet FOTO+18

Modelja e famshme nuk ngurron të shfaqet tejet provokative.

Modelja e njohur ruse, Anastasia Kvitko, duket tejet joshëse në postimin e fundit në Instagram.

Ajo ka zgjedhur që kësaj radhe t’i ‘ngre’ temperaturat në rrjet duke incizuar trupin nga afër.

Anastasia njihet si konkurrentja më e fortë e Kim Kardashian dhe zeshkanen seksi po e sfidon mjaft shumë.

SHPËRNDAJE