Modelja e njohur me të pasmet e saj ia theu qafën e një babai

Një tifoz i basketbollit në SHBA është kapur duke e shikuar modelen Emily Ratajkowski në prapanicë, para djalit të tij të vogël.

Fotografia e momentit, që u kap gjatë pauzës së ndeshjes së basketbollit, shfaq burrin duke u kthyer krejtësisht prapa për ta shikuar modelen e famshme.

Djali i tij, i veshur me një fanellë të skuadrës së tij të preferuar, mund të shihet duke qeshur përderisa babai i tij nuk përmbahet.

Natyrisht, modelja u shfaq si çdo herë seksi, me veshjen e saj në xhinse dhe bluzë të shkurtër të bardhë. Fotografia e momentit u bë shpejt hit në rrjete sociale.

SHPËRNDAJE