Modelja më e bukur në botë, publikon një foto tepër provokuese

Demi Rose konsiderohet si një nga modelet më të suksesshme në botë.

Nuk ka dallim cila stinë është, Demi Rose nuk kursen nga fansat e saj asnjëherë imazhet në bikini.

Së fundmi modelja nga Britania ka publikuar një fotografi në Instagram ku u shfaq tejet atraktive në bikini një palëshe, dhe kjo bëri që bukuroshja të marrë mijëra pëlqime nga ndjekësit.

Demi është shumë e ndjekur në Instagram, ku ajo posedon mbi 13 milionë ndjekës çfarë e bën atë një nga modelet më të përcjellura në botë.

Image