Modelja me trupin më të bukur në botë tregon se çfarë i pëlqen tek një mashkull

Modelja që është votuar votuar si një ndër femrat me trupin më të bukur në botë, Kelly Brook, ka treguar në një intervistë së çfarë i pëlqen më së shumti tek një mashkull.

Ajo ka treguar se i pëlqen një mashkull që ka sens humori.

“Nëse një mashkull më bën të qeshë, ai më bën të lumtur”, ka treguar Brooks.

“Ai ka një shancë të mrië që të më bëjë për vete”

Tutje modelja ka treguar se i pëlqejnë shumë surprizat, dhe nëse një mashkull arrinë të e befasojë kohë pas kohe vetëm sa do e bëjë për vete më shumë.

“Më pëlqejnë ata që më surprizojnë dhe më hapin sytë për gjëra që nuk i kam ditur”, ka zbuluar modelja. /Gazeta Express/

SHPËRNDAJE