Modelja nga Podujeva me stil dhe paraqitje të veçantë!

Modelja Leonora Terholli nga Podujeva qysh pas perfundimit të shkollimit të mesëm ka filluar karrierën e saj si modele.

Fillimisht duke e krahasuar me fytyra të njohura si Kylie Jenner e më pas duke bërë emër edhe si modele e njohur në vendin tonë, shkruan GazetaBlic.com.

Leonora tani për tani është pjesë e agjencionit të modës në Ferizaj ‘Moda City’ për të vazhduar tutje bashkëpunimet e saja edhe me agjencione të modës edhe në Turqi.

SHPËRNDAJE