Modelja shqiptare tërbon rrjetin e veshur me bikini

Françeska Jaçe është modelja më e komentuar në mediat rozë, shkruan GazetaBlic.

Linjat e saj trupore janë perfekte, e padyshim modelja nuk heziton t’i shfaqë në rrjete sociale.

Së fundmi, modelja ka udhëtuar në një vend bregdetar nga ku dhe po publikon pamje.


E veshur me bikini, ajo ka bërë që ndjekësit të shpërthejnë në komente. Franceska shpesh është akuzuar për operacione plastike, por që përveç hundës nuk ka pranuar asgjë tjetër.

SHPËRNDAJE