Moderatori i njohur shqiptar “puth” mysafiren në studio, reagimi saj do t’ju habitë

Roza Lati, ka ftuar Arian Çanin në emisionin e saj, “Why Not”.

Moderatori i njohur shqiptar njihet për skenat e pazakonta që i shkakton gjatë paraqitjeve publike.

Çani ka tentuar ta puth në buzë, Roza Latin, por moderatorja nuk e ka lejuar atë, duke thënë se vetëm nëse më puth në faqe. (Kliko mbi link dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

Shikoni reagimin e saj:

SHPËRNDAJE