Moderatorja e lajmeve që e njihni të gjithë është gruaja e Mensur Safqiut

Mensur Safqiu është ndër humoristët më të dashur për publikun.

Bashkë me dy kolëgët e tij, ‘Stupcat’ janë grupi më i shikuar i humorit kosovar, përcjell ORAvip.

E keni parë në shumë role që ai luajti, por jeta e tij private shuan kureshtjen e shumë prej fansave të tij.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Mensuri është i martuar me moderatoren e lajmeve të Klan Kosovës, Mjellma Pallaskën me të cilën ka edhe fëmijë.

Aktori jetën e tij familjare nuk e ekspozon aspak në rrjetet sociale dhe është shumë i rezervuar në këtë aspekt./ORAvip/

SHPËRNDAJE