Moderatorja e RTK-së ‘djeg’ pushuesit me linjat e saj përvëluese

Këngëtarja dhe prezantuesja kosovare, Edita Sopjani njihet për linjat e saj.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht poston foto provokuese në rrjetet sociale.

Se fundmi, Edita është duke i kaluar pushimet në një vend luksoz.

Nga atje ajo vazhdimisht po i ‘qeras’ fansat e saj me foto provokuese nga pushimet. /ORAinfo/