Moderatorja e sportit shfaqet me top midis plazhit “çmend pushuesit”

Dita ditës po shtohen vajzat bukuroshe të cilat po udhëheqin emisione sporti në Kosovë dhe Shqipëri.

E fundit që është shfaqur si fenomen bukurie shqiptare në ekranet tona televizive është Orjola Boni.

Orjola është moderatore e një emisioni sportiv në ABC News në Tiranë.

Ajo është goxha e nxehtë në paraqitjet e saj, duke mos e lënë anash as bukurinë që e posedon.

Me një fjalë, edhe kjo moderatore është duke shkuar “shkallëve” të bukurosheve tjera që e kanë në qejfë topin.

E këtë më së miri na e tregon fotografia e saj e cila na e sjell Bonin nga plazhi me një top në duar.

Po të kishte pushues ky plazh do të “çmendeshin” pushuesit nga prania e saj./InfoKosova/