Moderatorja shqiptare pranon publikisht: Më pëlqen Lorik Cana, është shumë i pashëm

Sara Gjordeni një modele dhe moderatore shumë simpatike, ka qenë e ftuar në emisionin “Glamour Zone” në RTV Ora. Për herë të parë ajo ka folur për jetën e saj private dhe lidhjen aktuale që ka me të dashurin e saj prej 3 vitesh.

Sara prej disa kohësh i është përkushtuar më shumë jetës së saj private se sa profesionale. Gjatw emisionit na bën të ditur se pas janarit do fillojmë ta shohim sërish në ekranet shqiptare.

E pyetur se cili nga meshkujt shqiptar mendon se është më i pashëm në Shqipëri, pasi u mendua disa sekonda tha Lorik Cana.

Ester Bylyku: Cili nga meshkujt shqiptarë mendon që është më i pashmi dhe më seksi?

Sara Gjordeni: Lorik Cana më është dukur shumë i pashëm e kam parë edhe Live dhe më pëlqen.

SHPËRNDAJE