Modric zbulon se çfarë do të bëjnë ai dhe bashkëlojëtarët nëse e fitojnë Kupën e Botës

Kroacia është në finale të Kupës së Botës ku të dielën do të takohet me Francën dhe tashmë lojtarët kroat zbulojnë se si do të festojnë në rast se fitojnë trofeun e çmueshëmLuka Modric, kapiteni i Kroacisë ka zbuluar se çfarë do të bëjë ai dhe bashkëlojtarët nëse Kroacia do ta mposht të dielën në finale Francën, shkruan Periskopi.

“Ne do të ngjyrosim flokët, unë dhe gjithë ekipi! Jemi shumë të lumtur, Kroacia është në këmbë dhe këta njerëz e meritojnë këtë lumturi,” i ka thënë Modric një gazetari spanjoll në zhveshtore.
Ai potencoi që Kroacia është gati për finale.

“Kjo është impresive! Ne jemi shumë krenar për këtë arrritje. Fizikisht jemi mirë dhe kështu do të jemi edhe në finale,”.

……………………………………………………………………………………………………………..
Ja çfarëi bëri shqiptari tifozit serb sa ishin duke e shikuar një ndeshje të Botërorit në një shesh

……………………………………………………………………………………………………………..

Related image

SHPËRNDAJE