Momente dramatike: Policia thyen xhamin e “Audi”-t luksoz dhe nxjerr zvarrë shoferin

Një skenë tipike për filma është regjistruar në Britani. Pamjet e publikuara tregojnë se si policia thyen xhamat e një ‘Audi’ luksoz dhe nxjerr me dhunë shoferin nga makina.

Arrestimi i bujshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën “Langston” në Loughton.

4 persona janë arrestuar për shkak të shpejtësisë së lartë. Por, teksa shoferi po përpiqej të largohej, policia i bën gjëmën.

VIDEO

SHPËRNDAJE