Momentet tronditëse kur një burrë godet një grua në fytyrë në mes të Parisit

Një vajzë e re franceze u sulmua në mes të ditës afër një kafeje në Paris.

Sulmi i tmerrshëm mbi Marie Laguerre, 22 vjeçare, ka shkakruar zemërim mbarëkombëtar, shkruan daily mail, transmeton gazetametro.net

Video tregon vajzën e re duke ecur për në shtëpi kur një burrë i bardhë me mjekërr filloi te lëshonte zëra të pistë, komentoi dhe i fërshëlleu.

……………………………………………………………………………………………………………..
Fansja ia gjuan Ledrit jelekët në skenë, ky shokon me komentin që i bën

……………………………………………………………………………………………………………..

Vajza ia ka kthyer duke i thënë ‘Mbylle gojën’ dhe më vonë tha se nuk e dinte se e kishte dëgjuar duke i thënë.

Burri pastaj iu afrua asaj dhe e goditi në fytyrë duke provokuar reagimin e të pranishmëve ndaj tij.