Momenti i sikletshëm kur Shkurtën e ‘tradhton’ fustani

Shkurte Gashi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo njihet për këngët e saj të bukura si dhe të kënduarit live

Pos për këto, Shkurta karakterizohet edhe për bukurinë dhe elegancën e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme.

Në një foto nga dasma ajo shihet me fustanin e saj, i cili i ka zbuluar gjoksin më shumë se që duhet./ORAvip/

SHPËRNDAJE