Momenti kur deputeti i LDK-së i vërsulet Vjosa Osmanit

Deputeti i LDK-së, Xhavit Ukaj i është vërsulur kryetares së Kuvendit, Vjosa Osmanit.

Ndërsa kjo e fundit e ka ndërprerë seancën. NUk dihet ende pse erdhi deri te ky moment.

Video nga momenti i përplasjes:

Ndërpritet seanca e Kuvendit pas incidentit në mes deputetit të LDK-së dhe Vjosa Osmanit

Publiée par 06 Press sur Vendredi 10 juillet 2020

  • ETIKETIMET
  • 1
SHPËRNDAJE