Momenti kur kosovari bën aksident tragjik në Hungari (VIDEO)

Pak minuta para se të vdiste kishte hyrë live në rrjetin social Facebook. Bëhet fjalë për Beg Morinën me prejardhje nga Prizreni por që jeton që disa vite në Hungari. Makina e tipit ‘Mercedes’ raportohet se ishte në shpejtësi të madhe dhe në afërsi të një rrethi, ishte e pamundur të ndalohej duke humbur kontrollën për të dalë tërësisht nga rruga.

Në këtë aksident kanë mbetur të lënduar edhe dy persona të tjerë.

E tashmë i ndjeri, Beg Morina, mbrëmë ka hyrë LIVE në rrjetin social në Facebook, derisa ishte duke vozitur.

Vdekja e të ndjerit është konfirmuar edhe nga të afërmit e tij, të cilët kanë shprehur ngushëllime

SHPËRNDAJE