Momenti prekës kur adoleshentja përqafon të dashurin pak para se të vdiste

Një vajzë adoleshente qëndron me kokën e mbështetur në gjoksin e të dashurit – momente para se pajisjet për mbajtjen në jetë t’i çkyqeshin.

Fotoja prekëse kap momentin kur Stephanie Ray, 15, i dha lamtumirën të dashuri të saj, Blake Ëard, i cili tragjikisht u muar nga deti javën e kaluar, shkruan dailymail.

Blake ishtë një nga tre adoleshentët të shpëtuar nga deti në Tywyn, Gwynedd në veri-perëndim të Wales pasi u gëlltit rrymat ujore.
Pasi i gjet, ai u vendos në spital ku jeta e tij varej nga pajisjet mër mbajtje në jetë.

Por në mëngjesin e së shtunës, mjekët vendosën të çkyqnin mjetet për mbajtje në jetë, duke i dhënë fund jetës së tij.

Para kësaj, megjithatë, Stephanie u fotografua në një moment intimiteti me djalin që e donte aq shumë.

Në lamtumirën e fundit, ajo u shtri anash në shtratin ku gjendej i dashuri dhe vendosi krahun e tij rreth saj. /gazetametro

SHPËRNDAJE