Morena shfaqet përvëluese nga ishujt e Tailandës, por i zbulohet lidhja me këngëtarin shqiptar?!

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja e mirënjohur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze, shkruan ORAinfo.

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Ajo se fundmi po relaksohet në ishujt paradise në Tailandë.

Morena pak me parë ka publikuar një video ku shfaqet vetëm në bikini, duke ekspozuar të pasmet e saj gjigante.

VIDEO

E atje ajo duket se po shoqërohet nga këngëtari i njohur nga Shqipëria, Klajdi Haruni.

Foto e postuar nga Klajdi Haruni

Foto e postuar nga Morena Taraku

Edhe këngëtari në fjalë ka publikuar foto po nga i njejti vend, duke rritur dyshimet se ata po i kalojnë pushimet se bashku.

Kënga ‘Oj lulije’ bëri që Klajdi dhe Morena të njihen me mirë më njëri tjetrin, kjo për faktin se ishte Morena ajo e cila e publikoj videon e parë të kësaj kënge.
Për me tepër shikoni fotot dhe gjykojeni vet… /ORAinfo/

SHPËRNDAJE