Tuesday, March 2, 2021
Home Lajme Morena Taraku ‘çmend’ fansat, pozon tërësisht e zhveshur

Morena Taraku ‘çmend’ fansat, pozon tërësisht e zhveshur

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku ka mahnitur sërish ndjekësit.

Këngëtarja dhe modelja kosovare, Morena Taraku ka befasuar ndjekësit me imazhin e fundit.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram e cila shfaqet tërësisht e zhveshur në pjesën e sipërme, ku nuk i lë vend as imagjinatës.

Me një grim më të lehtë dhe me shikimin tërheqës, Taraku ka siguruar të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve.

Ajo tashmë është duke jetuar në Turqi ku edhe po zhvillon karrierën e saj e që së shpejti do jetë pjesë e një seriali turk.

Sa i përket projekteve muzikore e fundit këngë e lansuar nga ajo është “Femnat” në duet me DJ Pm dhe DJ Dagz. /Lajmi.net/