Motra e James Rodriguez ‘çmendet’ pas Marco Asensios

Juana Valentina ia ka vënë syrin Marco Asensios

Motra e James Rodriguez, ish futbollistet të Real Madridit, Juana Valentina, duket se ia ka vënë syrin anësorit spanjoll të Los Blancosve, Marco Asensio.

Ajo publikoi një foto në rrjetet sociale duke treguar se kishte siguruar biletën për ndeshjen e Spanjës me Iranin, teksa kishte shkruar: “Fytyra e një vajze kur e kupton se do ta shikojë Asension duke luajtur”.

……………………………………………………………………………………………………………..
Balerina shqiptare shokon me videon e fundit, ja në cilën pjesë të ndjeshme e prek qeni i saj

……………………………………………………………………………………………………………..

Ajo ishte me fat, pasi Asensio luajti për disa minuta me Iranin, teksa Valentina nuk ngurroi të bëjë foto dhe ta plasojë atë në rrjetet sociale.

Marca e AS aludojnë se motra e James dhe lojtari i Madridit mund të kenë nisur një histori dashurie.

SHPËRNDAJE