Motra e Muriçit pozon me të brendshme para pasqyrës

Amra Muriç, ka pozuar në të brendshme para pasqyrës.

Motra e portierit të Kombëtarës, Arianet Muriçit shpesh merr vëmendjen e mediave rozë. Me veshjet e saj, dhe pozat provokative Amra arrin të marrë komente dhe pëlqime të shumta.

Sapo ka postuar një imazh, ku ka ekspozuar linjat trupore e cila po duket tejet në formë.

SHPËRNDAJE