Motra milionere, por vëllai i Rita Orës punon kamarier

Rita Ora është ndër këngëtaret më të paguara në Britani e cila numëron plot 20 milionë funte në llogarinë bankare të saj sipas ‘Forbes’.

Në javë sipas përllogaritjeve të “The Sun” Rita Ora i merr diku 17 mijë funta britanike dhe pasuria e saj pritet të rritet në vitin e ardhëshëm.

Derisa Rita nuk mund t’i mbajë mend milionat e saj, familja e Ritës ka një biznes të thjeshtë familjar në Londër ku gatuajnë ushqime tradicionale shqiptare. Nëna e Ritës, Vera Ora në një postim të saj në Instastory ka befasuar të gjithë. Ajo ka publikuar djalin e saj duke shërbyer si kamarier.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Derisa motra e tij bën një jetë tejet luksoze, vëllai i saj nuk e ka problem të merret edhe me punë të tilla.

SHPËRNDAJE