Mozzik apo Getinjo? Rina Balaj habit me përgjigjen

Pjesë e emisionit “Mirage” te lajmi.net është edhe rubrika “Kë zgjedh”.

E ftuar këtë javë ishte reperja e grupit “On Records”, Rina Balaj e cila ka dhënë përgjigje mjaft interesante, shkruan lajmi net

Tek pyetja “Kë zgjedh” ndërmjet Mozzik apo Getinjo? Ajo ju habit me përgjigjen e saj që mund të shikoni përmes stories së mëposhtme.

……………………………………………………………………………………………………………..
Ana Kabashi e dridh si asnjëherë më parë në parking

……………………………………………………………………………………………………………..

Ndryshe, Mozzik dhe Getinjo në janar të këtij viti janë larguar nga labeli “On Records”, e që tashmë pothuajse nuk kanë raporte të mira me anëtarët e këtij grupi.

 

SHPËRNDAJE