Mozzik pak ditë para se të bëhet baba, na prezanton me ‘bishën’ e tij

Reperit kosovar Mozzik duket se po i ecën mirë me muzikë. Ai kohëve të fundit pritet të bëhet baba.

Me tu kthyer në Kosovë nga një qëndrim i gjatë në Zvicër, Mozzik ka bërë blerjen e vitit.

Reperi i famshëm shqiptar, po e përfundon vitin 2018-të me një blerje të një shifre goxha të kushtueshme. Ai ka vendosur që të shpenzojë shumë për makinën e tij të re të tipit “Range Rover”.

Një “Range Rover Velar” është zgjedhja që ka bërë Mozzik për veten, duke e spikatur veturën e kësaj marke, në ngjyrë të kuqe.

Me shumë prezencë, sigurisht me lëvizje dinamike dhe një veturë jashtëzakonisht e bukur, Range Rover-i i Mozzik, kushton 82 mijë dollarë.

SHPËRNDAJE