Wednesday, February 24, 2021
Home Lajme ‘Mu ma dha fill me të parën’, reagon Bleona pas deklaratës bombë...

‘Mu ma dha fill me të parën’, reagon Bleona pas deklaratës bombë të Bujar Qamilit

I ftuar në “Xing me Ermalin” këngëtari shumë i dashur për publikun Bujar Qamili bëri deklaratën bombë se ai dhe Bleona do vijnë me një super bashkëpunim.

Me të dëgjuaremrin e Bleonës publiku shpërtheu në brohoritje e duartokitje ç’ka tregon se bashkëpunimi mes dyshes që tani po pritet me padurim.

I pyetur si ja mbushi mendjen Bleonës, Bujari u përgjigj me humor: “Mu ma dha fill me të parin”. “E kam shumë shoqe e dua fort”, shtoi këngëtari.

Pas kësaj deklarate ka reaguar edhe Bleona e cila ka postuar një foto me Bujarin dhe shkruan:”O
superyll ku të duash, kur të duash, çfarë të duash”.

SHARE.