Naimi tentoi ta puth Gjyste Vulajn live në emision, por ja çka i ndodhi …

Naim Abazi njihet si shoëman dhe këngëtar, por nuk duket që ka pasur një sukses të madh në asnjërën prej këtyre fushave.

Pavarësisht kësaj, atë e dojnë publiku dhe shpesh edhe në emisionet ku ishte mysafir ai solli atmosferë me koleget e tij.

Është Gjyste Vulaj ajo me të cilën bëri një shoë në emisionin e Shpetim Deskut.(Kliko mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Në disa fotografi që u shkrepën nga ai moment u pa se Naimi tentoi ta puth Gjystën, por kjo nuk u realizua sepse Gjystja refuzoi në çastin fundit.

Këto foto treguan se sa miq të mirë janë dy këngëtarët.

Shikoni fotot:

SHPËRNDAJE