Natë e nxehtë për modelen kosovare, shfaqet në plazh vetëm në bikini

Lorena Haliti është një modelet më të suksesshme shqiptare.

Bukuroshja nga Kosova madje ka arritur të bëhet pjesë e Victoria’s Secret, duke u bërë e para shqiptare që bashkëpunon me këtë kompani prestigjioze të modës, shkruan Indeksonline.


Lorena shquhet për bukurinë natyrale dhe shtatin e lartë, e së fundmi vjen atraktive teksa shfaqet në bikini e shtrirë në plazh. Fotografi e realizuar gjatë orëve të natës.
Sigurisht linjat trupore të bukuroshes janë ato që spikatin në këtë fotografi./Indeksonline/

SHPËRNDAJE